Aikataulut

PERJANTAI 4.8.2017:

16:30 portit auki

17:30  Dino stage   VESALA
18:30  Main stage   BATTLE BEAST
19:30  Dino stage   MICHAEL MONROE
20:30  Main Stage   J. KARJALAINEN
21:30  Dino stage   DISCO ENSEMBLE
22:30  Main Stage   PAIN (swe)
23:30  Dino Stage   SANNI
00:30  Main Stage  HALOO HELSINKI!

LAUANTAI 5.8.2017:

13:30 portit auki

14:30  Main stage   BROTHER FIRETRIBE
15:30  Dino stage   ROOPE SALMINEN & KOIRAT
16:30  Main stage   MOKOMA
17:30  Dino stage   VIIKATE
18:30  Main stage   CMX
19:30  Dino stage   JVG
20:30  Main Stage   TIMO RAUTIAINEN & TRIO NISKALAUKAUS
21:30  Dino stage   KAIJA KOO
22:30  Main Stage   APULANTA
23:30  Dino Stage   STEVE ’N’ SEAGULLS
00:30  Main Stage  BAD RELIGION (usa)

SUNNUNTAI 6.8.2017 – Jurassic Piknik:

13:00 portit auki

14:00    Mikko Kuustonen
16:00    Juha Tapio